Kupić rower treningowy – e-shop

Przewodnik wyboru
roweru treningowego


Rower treningowy  >  Połącz tablet ze swoim rowerem treningowym i baw się do woli !

Połącz tablet ze swoim rowerem treningowym i baw się do woli !

Dawniej rowery treningowe miały ograniczone funkcje, ale czasy się zmieniają i na dzień dzisiejszy rowery są na prawdę bardzo bogato wyposażone. 

Jeśli chcesz uprawiać sport intensywnie, wybierz droższy rowerek (wykorzystaj zniżki). Te rowery mają elektroniczne  sterowanie, cięższe koła  zamachowe i większą ładowność, która zapewnia bardziej efektywny trening.

Koniec z nudą – teraz w domu pojeździsz w górach, czy też po ulicach wielkich miast.

Rowerki magnetyczne mają możliwość podłączenia tableta lub smartfona, dzięki czemu mamy możliwość wyboru ciekawych trybów ćwiczeń lub trasy. Można pojeździć wirtualnie na różnych trasach np: w Alpach, lub po ulicach Nowego Jorku. Wyposażenie jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, a nowoczesny wygląd wpływa na atrakcyjność produktu.

Istnieje możliwość regulacji nachylenia fotelu i kierownicy. W kierownicy umieszczone są czujniki do mierzenia pulsu. Komputer wyświetla zużycie energii, tętno, prędkość, czas, dystans, spalone kalorie i trudność  wybranej trasy. Wszystko widać na wyświetlaczu LCD.

Rowerki  inCondi  połączysz z tabletem lub smartfonem, a przebieg trasy możesz  obejrzeć za pośrednictwem Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie.

 

Polecane strony

Opublikowany: 28. 7. 2016


Polecamy rowery treningowe


Inne nowosci

nowosci